ورود / ثبت نام

دانشگاه‌های انگلستان در مقطع دکترا در نخستین رده‌های رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان قرار گرفته‌اند. همچنین بهره‌مندی دانشگاه‌­های انگلستان از فضاهای آکادمیک و امکانات آموزشی مجهز و به‌روز آن را به یکی از مناسب­‌ترین کشورها برای گذراندن دوره دکترا تبدیل کرده است.

در انگلستان طول دوره دکتری و هزینه‌های تحصیل و زندگی نسبت به بسیاری از کشورها نظیر آمریکا و کانادا بسیار کم­تر است. بنابراین علاوه بر این که امکان اشتغال و کسب درآمد در حین تحصیل در انگلستان وجود دارد، با زود­تر تمام شدن این دوره و کسب مدرک دکترا سریع­تر به کسب درآمد دست پیدا می­‌کنید. لذا با داشتن مدرک معتبر دکترا در انگلستان شانس اشتغال و کاریابی پس از اتمام تحصیل برای شما بسیار افزایش پیدا می­‌کند.

طول دوره تحصیل دکتری در انگلستان برای دانشجویان تمام وقت معمولا 3 ساله و دانشجویان پاره وقت 6 ساله می باشد و دانشجویان بایستی حداقل آیلتس 7.0 آکادمیک را داشته باشند.

در ابتدای دوره دکتری در انگلستان، حداقل یک استاد راهنما با دانشجویان همراه خواهد بود. استاد راهنما، کارشناس رشته انتخابی دانشجویان بوده و تجربیات مرتبطی با موضوع مورد تحقیق دارد.

شهریه‌های تحصیلی در مقطع دکترا با توجه به رشته تحصیلی و رتبه دانشگاه بسیار متفاوت است، اما به طور کلی حدود 30 تا 35 هزار پوند در سال هزینه دارد ولی با وجود این، کمک هزینه های تحصیلی در دسترس دانشجویان واجد شرایط می باشد.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات موسسه آرتا در زمینه تحصیل در انگلستان با ما تماس بگیرید

دوره های تحصیلی انگلستان

دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلستان

مطالب سایت

آشنایی با شهرهای انگلستان

اشتراک گذاری