ورود / ثبت نام

مزایای تحصیل در انگلستان

۱۰ دلیل برای تحصیل در انگلستان

مزایای تحصیل در انگلستان

از رویا تا واقعیتِ تحصیل در «سرزمین اصالت»

چه کسی نمی داند که یکی از مزایای تحصیل در انگلستان برابر با تحصیل در بهترین مراکز آموزشی دنیا با بالاترین رنکینگها و استانداردهای بین المللی است ؟

بله، کشور انگلستان با سابقه طولانی در زمینه تحصیلات یکی ازپرطرفدارترین مقاصد و جز چند گزینه اول دانش آموزان و دانشجویان متقاضی تحصیلات بین المللی میباشد.

در رده بندی جهانی QS  سال 2023 دانشگاههای انگلستان در بین ده دانشگاه برتر جهان چهار مقام ، دوم(University Of Cambridge)، چهارم (University Of Oxford)، هفتم (Imperial College London)  و هشتم(UCL)  را کسب کرده اند .

در رده بندی جهانی تایمز Times Higher Education 2022 دانشگاه های انگلستان در بین صد دانشگاه برتر جهان یازده رتبه را به خود اختصاص داده اند. که رتبه اول متعلق به دانشگاه آکسفورد، رتبه پنجم متعلق به دانشگاه کمبریج ، رتبه دوازدهم متعلق کالج سلطنتی لندن (امپریال کالج لندن ) ، رتبه هجدهم متعلق به دانشگاه یو سی ال میباشد.

ما در این صفحه 10 دلیل اصلی از مزایای تحصیل در انگلستان را برای شما عزیزان آورده ایم با ما همراه باشید.

کیفیت بالای سطح تحصیلات در انگلستان

تصمیم به تحصیل در کشور انگلستان بهترین تصمیم در زندگی شما میباشد!

اعتبار مدارک تحصیلی در بازار کار و کیفیت سیستم آموزشی از مهمترین دلایل تحصیل در کشورهای پیشرفته توسط متقاضیان بین المللی میباشد . تا چشم انداز شغلی و آموزشی متفاوتی را برای خود برنامه ریزی کنند. سالانه بیش از صد هزار دانشجوی خارجی از کشورهای مختلف در لندن مشغول به تحصیل میشوند. انگلستان کشوری است که سطح علمی و دانشگاه های آن رتبه ی بالایی در رنکینگ جهانی دارند و از کیفیت بالای آموزشی برخوردار هستند. همین امر سبب شده تا از سرتاسر جهان دانشجویان برای تحصیل به این کشور مهاجرت کنند و این کشور به عنوان مکانی بین المللی برای ادامه ی تحصیل شناخته شود.

مدارک تحصیلی انگلستان در دنیا جزو معتبرترین و شناخته شده ترین مدارک تحصیلی میباشد. و این موفقیت درزمینه تحصیلات حاصل یک سیستم آموزشی قانونمند میباشد که مستقیما بر اساس استاندارهای دقیقی که دولت بریتانیا وضع کرده ، اداره میشود و بهترین خدمات آموزشی و پشتیبانی تحصیلی و منابع در اختیار دانشجویان قرار میگیرد همینطور انگلستان به لحاظ کیفیت آثار پژوهشی در جهان، رتبه اول را دارد و در این زمینه از کشور آمریکا پیشی گرفته است.

از مزایای تحصیل در انگلستان دسترسی شما به مجهزترین آزمایشگاههای آموزشی دنیا ، کاملترین کتابخانه های تاریخی دنیا ، مباحث گسترده فرصتهای مطالعاتی و پروژه های تحقیقاتی ، برنامه های کارورزی در معروفترین شرکتها و سازمانهای بین المللی دنیا دست می یابید.

جهت تکمیل فرم مشاوره رایگان اینجا را کلیک نمایید.

زبان انگلیسی

یکی از مهمترین مزایای تحصیل در کشور انگلستان، تحصیل به زبان انگلیسی میباشد.

زبان انگلیسی مهمترین و کاربردی ترین زبان و زبان رسمی 67 کشور دنیا میباشد. تحصیل به زبان انگلیسی در سطح بین المللی یکی از مزایای ارزشمند کشورهای انگلیسی زبان میباشد.

این مهم فرصتهای شغلی بیشتری در بازار بزرگتر و امکان ادامه تحصیل در مراکز آموزشی معتبر دنیا را برای فارغ التحصیلان فراهم می آورد.

تحصیل در انگلستان این مزیت را دارد که شما برای اقامت و کاریابی نیاز به فراگیری زبان سوم نخواهید داشت.

همچنین برای سفر و ارتباطات روزمره در این کشور دچار مشکل نخواهید شد.

تحصیل به زبان انگلیسی برای متقاضیان تحصیلات عالیه فرصتهای مطالعاتی فراوان تر و منابع گسترده تری را در دسترس قرار میدهد .

متقاضیان دوره (فاندیشن) در کالجهای انگلستان این شانس را خواهند داشت تا با ILTES 5.0 /5.5 پذیرش تحصیلی انگلستان را دریافت نمایند.

فارغ التحصیلان پس از اتمام دوره واجد شرایط پذیرش تحصیلی دانشگاههای آمریکا استرالیا کانادا نیوزلند انگلستان و همچنین بیشتر کشورهای انگلیسی زبان شوند.

با توجه به اینکه تحصیل در اروپا نیاز به آموزش زبان سوم دارد اما بیشتر دانشگاههای کشورهای اروپایی امکان ادامه تحصیل به زبان انگلیسی را فراهم آورده اند.

از آن جمله میتوان به کشورهای دانمارک اتریش نوروژ یونان آلمان فرانسه هلند فنلاند ایتالیا ایسلند اسلواکی اشاره کرد که حتی در برخی از این کشورها امکان تحصیل رایگان برای دانشجویان انگلیسی زبان فراهم شده است.

 

 

اشتراک گذاری:

سیستم آموزشی عالی و مدرن، کیفیت تدریس و وجود فرصت‌های شغلی عالی تنها شماری از دلایل محبوبیت و معتبر بودن دانشگاه‌های انگلستان هستند. موسسات آموزشی انگلستان در سراسر جهان معتبر هستند. هم اکنون برای تحصیل در انگلستان اقدام کنید.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات موسسه آرتا در زمینه تحصیل در انگلستان با ما تماس بگیرید