ورود / ثبت نام

Abbey College Malvern

4.7/5
253 Wells Rd, Malvern WR14 4JF, United Kingdom

Abbey College Malvern

4.7/5
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

درباره Abbey College Malvern

کالج ABBEY یک مدرسه مسکونی در malvern  بریتانیا است که یکی از امن ترین و زیباترین مناطق است، نهاد های کالج Abbey محیطی زیبا برای مطالعه دانش آموزان فراهم کرده تا آنها  بتوانند با تمرکزبیشتر  در آن جا درس بخوانند و همچنین افراد در آنجا می توانند به ورزش و فعالیت های اجتماعی بالایی بپردازند و همچنین مراقبت های مسکونی و شخصی . این کالج در سال 1874 تاسیس گردید این کالج دوره های آمادگی به زبان انگلیسی را برای دانش آموزان فراهم میکند . ABBEY کالج این شرایط را فراهم میکند که افراد بتوانند با برنامه ریزی های خوب در دو رشته پزشکی و دندان پزشکی  ادامه تحصیل بدهند ، این مدرسه شبانه روزی کاملا سنتی و متنوع است که در مورد دانشجویان بین الملل به طوری است که لحظه ورود و خروج آنها کاملا مشخص شده است این کالج جزء برترین کالج های انگلستان است. GCSE و IGCSE گواهی دیپلم بین المللی عمومی آموزش متوسطه  به مناسبت پایان اولین مرحله از دبیرستان می باشد.این دوره برای دانش آموزان بین المللی  سنین 16 سالگی می باشد این دوره پس از 11 سال تحصیل می باشد .امتحانات سطح GCSEاز همه دانش آموزان این کالج گرفته می شود.و معمولا به منطور پیشرفت برای دوره های AS/A  و دوره های بنیادی مورد نیاز است. موضوعات اصلی اموزش :انگلیسی ،ریاضیات ،فناوری اطلاعات و ارتباط واحد های اختیاری :زیست شناسی ،شیمی ،فیزیک،مطالعات بازرگانی ،شرکت ،اقتصاد،هنر دیگر موضوعات تکمیلی ،زبان و ادبیات انگلیسی ،حسایداری تاریخ و جغرافیا   Corse Subjects:   شرایط ورود به دوره علمی A LEVEL  سطح AS/A  و دوره های بنیادی آموزشی :  
  • حداقل سن 16 سال
  • تاریخ شروع ماه های سپتامبر و ژانویه
  • طول دوره به طور معمول 5-6 ترم معمولا برای یک ساله
  • مناسب برای دانش آموزان که مایل به تحصیل در دانشگاه است و برای دانش آموزان تحصیلات متوسطه تکمیل نکرده اند.
  شرایط ورود به دوره Pre-Sessional  :   دوره های ترکیبی از آموزش زبان انگلیسی با ارائه دروس مقدماتی نظام آموزشی بریتانیا است.
  • حداقل سن دانش آموزان 14 سال می باشد.
شروع این دوره های طول دوره های مختلف تحصیلی ارائه داده می شود. خوابگاه  ها در ابی به دو صورت on campuse و home stay ارائه می شود که هزینه خوابگاه با احتساب هزینه شهریه اعلام شده است.   دوره آموزشی GCSE و IGCSE طول هر سال دبیرستان دو ترم در سال است دوره علمی A LEVEL  سطح AS/A طول دوره به طور معمول 5-6 ترم معمولا برای یک ساله دوره Pre-Sessional برای دوره های مختلف طول دوره متفاوت است

اطلاعات تکمیلی Abbey College Malvern

اطلاعات

تعداد دانشجویان:
سال تاسیس:
تعداد دانشجویان بین المللی:
هزینه تحصیل: ۱۳۰۰ یورو / ترم
میزان رضایتمندی: Yes
هزینه زندگی: 19000
رتبه QS: 38
نوع دانشگاه: خصوصی
رتبه TIMES:

امکانات و خدمات Abbey College Malvern

تاریخچه و شخصیت های مشهور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

گالری تصاویر

موقعیت Abbey College Malvern بر روی نقشه

اطلاعات تماس با Abbey College Malvern

ارسال برای دیگران
واتس آپ
تلگرام
ایمیل
لینکداین
ارتباط با موسسه آرتا علم