ورود / ثبت نام

Swansea University

4.7/5
Singleton Park, Sketty, Swansea SA2 8PP, United Kingdom

درباره Swansea University

دانشگاه سوانزی توسط شاه جرج پنجم در سال 1920 تاسیس شد. سال بعد در 1921 رئیس دانشگاه خانم دکتر ماری ویلیامز شد و ایشان اولین بانویی بودند که به ریاست یک دانشگاه منصوب شده بودند. در سال 1960 دانشگاه سوانزی با ساخت و ساز هایی فضای آموزشی خود را گسترش داد و در این حال روشی جدید در ساخت و طراحی و مهندسی ابداع کرد و برای تاسیسات و تجهیزات مورد نیاز فضاها نیز با مهندسی خود ساخته و مورد استفاده قرار داد و در این زمان دریچه ای نوین و جدید را به روی آینده خود گشود. این دانشگاه دولتی در حال حاظر 18000 دانشجوی مشغول به تحصیل دارد که در حدود 3500 از آنها دانشجویان بین المللی می باشند. دانشگاه سوانزی رشته های متنوعی را به دانشجویانش ارائه میدهد که به شرح زیر می باشد:
  • آموزش بزرگسالان
  • حسابداری
  • مطالعات آمریکا
  • مهندسی هوافضا
  • شنود شناسی
  • علوم دارویی کاربردی، مدیریت بازرگانی، بیوشیمی، شیمی، فیزیولوژی قلبی، مهندسی عمران، مهندسی شیمی، علوم کامپیوتر، تاریخ باستان، اقتصاد، جرم شناسی، زبان انگلیسی، مهندسی برق، ادبیات انگلیسی، مالی، زبان فرانسه، مهندسی محیط، جغرافیا، ژنتیک، آلمانی، تاریخ، علوم سلامت، حقوق، ایتالیایی، زبان و ارتباطات، بازاریابی، ریاضیات، مهندسی و علم مواد، مطالعات رسانه و ارتباطات، مهندسی مکانیک، زبانهای مدرن، داروشناسی، پرستاری، زبانهای مدرن، فلسفه، فیزیک، روانشناسی، روابط بین الملل و سیاست، خط و مشی اجتماعی، علم خواب، کار اجتماعی، علوم اجتماعی، تدریس انگلیسی، جنگ و صلح، علوم ورزش و جانورشناسی.
  دانشگاه سوانزی برای اقامت 4500 دانشجو خوابگاه در نظر گرفته است که برای سال اولی ها با توجه به محدودیت هایشان تضمین شده می باشد. این اقامتگاه ها در دهکده ای نزدیک به دانشگاه واقع شده که تمامی امکانات رفاهی و خدماتی از جمله اینترنت پرسرعت و رایگان را دارا می باشند و همچنین از امنیت بالایی برخوردار هستند.

اطلاعات تکمیلی Swansea University

اطلاعات

تعداد دانشجویان:
سال تاسیس:
تعداد دانشجویان بین المللی:
هزینه تحصیل: با توجه به رشته مشخص میشود!
میزان رضایتمندی: Yes
هزینه زندگی: 1300
رتبه QS: 0
نوع دانشگاه:
رتبه TIMES:

امکانات و خدمات Swansea University

تاریخچه و شخصیت های مشهور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

گالری تصاویر

موقعیت Swansea University بر روی نقشه

اطلاعات تماس با Swansea University

ارسال برای دیگران
واتس آپ
تلگرام
ایمیل
لینکداین
ارتباط با موسسه آرتا علم