ورود / ثبت نام

سامر کمپ انگلستان

کمپ های تابستانی مناسب کودکان و نوجوانان سنین 8 تا 17 سال دوره ی آموزش زبان همراه با تفریحات جذاب و مفرح در کشورهای بریتانیا کبیر میباشد. دوره سامر کمپ انگلستان 8 هفته است و در تمام این مدت فرزندان شما از جدیدترین امکانات و پیشرفت ترین متدهای آموزشی و پرورشی توسط بهترین اساتید و مربیان در کنار فعالیت های ورزشی ، گردشگری ، سرگرمی و اجتماعی و فرهنگی بهرمند خواهند شد. معتبرترین و قدیمی ترین دوره های تابستانی در انگلستان در شهر آکسفورد برگزار میشود که بین اروپاییان از اعتبار فراوانی برخوردار میباشد. دوره های تابستانی انگلستان که به کمپ های تابستانی شهرت دارند داری مزایای فراوانی میباشند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

مزایای گذراندن کمپ های تابستانی در انگلستان

  • کشور انگلستان در صدر جدول کشورهای محبوب برای دوره های تابستانی قرار دارد.
  • انواع گسترده ای از کمپ های تابستانی وجود دارد که به شما کمک می‌کنند تا یک تجربه بین‌المللی و با ارزش برای آینده ای متفاوت و سرشار از موفقیت کسب کنید.
  • دوره‌ها در کمپ بهترین دبیرستان‌های مشهور شبانه روزی در انگلستان برگزار می‌گردد.
  • دوره های تابستانی در کشور انگلیس کمک می کند برای دانش آموزانی که قصد ادامه ی تحصیل در انگلستان را دارند بسیار مفید خواهد بود.

آموزش زبان انگلیسی در محیط انگلیسی زبان

آموزش زبان انگلیسی در محیط انگلیسی زبان در دوره های تابستانی انگلستان همراه با دانش آموزان با ملیتهای متفاوت تجربه منحصر به فردی خواهد بود که فرزند شما را در مهارت های ارتباطی و زبان انگلیسی به سطحی بالاتری میبرد .

زبان انگلیسی در دنیای امروز لازمه موفقیت تحصیلی و حرفه ای افراد میباشد.

لازمه ورود به دانشگاهها با رتبه های بین المللی بالا سطح زبان انگلیسی مشخصی است همچنین سازمان ها و شرکتهای بین المللی برای استخدام در رده های مدیریتی همواره به دنبال نیروهایی با مهارت زبان انگلیسی میباشند .

در نهایت دوره های تابستانی با شانس آموزش زبان در محیط انگلیسی زبان ، مسیر آموزش زبان انگلیسی را برای فرزند شما آسان تر خواهد کرد.

بهترین مدارس برای کمپ های تابستانی انگلستان

در دوره های تابستانی تمرکز اصلی بر فعالیت های تنیس و آموزش زبان انگلیسی اما در کنار این موارد فعالیتهایی نظیر ورزش های فوتبال ، هاکی ، گلف و کلاسهای رقص برای کودکان برنامه ریزی میشود.

کمپهای تابستانی در بهترین مدارس شبانه روزی انگلستان برگزار میشود و برای هر رشته فعالیت مربی مجرب استخدام میگردد.

این مدارس شامل :

Kings Education

Abbey College in Molvern

LVS Ascot

EF Education

فعالیت های هنری در سامر کمپ های انگلستان

در دوره های تابستانی انگلستان فعالیت های هنری جز برنامه های جانبی میباشد. که کمک به شکوفایی استعداد و افزایش خلاقیت کودکان و ایجاد اعتماد به نفس در آنها میکند.

فعالیت های هنری در دوره های تابستانی بر این اساس برنامه ریزی میشوند که فعالیت ذهنی و قوه تخیل کودکان را افزایش دهد.

فعالیت های هنری روتین در کمپهای تابستانی شامل موسیقی، تیاتر، مجسمه سازی، سفالگری، نقاشی، عکاسی و داستان نویسی و … میباشد.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات موسسه آرتا در زمینه تحصیل در انگلستان با ما تماس بگیرید

دوره های تحصیلی انگلستان

دانشگاه‌ها و کالج‌های انگلستان

مطالب سایت

آشنایی با شهرهای انگلستان

اشتراک گذاری